Riverways infokiri

Tutvu infokirjaga, millest leiad pakkumised erinevatele renditeenustele, giidiga retkedele, veeturismi harrastustele ning pakettidele.

Veeturismi harrastamiseks on mitmeid võimalusi, aga kõige kindlam on seda teha professionaali abiga. Eestis ja Lätis on mitmeid ettevõtjaid ja matkakorraldajaid, kes pakuvad erinevate veesõidukite ja teiste spordi- ja vaba aja tarvikute renti või matkakorraldust nii jõgedel, järvedel kui ka merel. Matkakorraldajad aitavad Sul valida sobivaima marsruudi ning annavad juhiseid Sinu ja Su kaaslaste turvalisuse tagamiseks.

Kui Sul on soov midagi põnevat ja aktiivset ette võtta, kuid ei tea, kust alustada, siis soovitame tutvuda järgnevas infokirjas toodud ettevõtjate pakkumistega – sealt leiad erinevad renditeenused, giidiga retked, erinevad tegevused veeturismi harrastamiseks ning paketid koos majutuse või aktiivse tegevusega.

Uuri lähemalt siit

 

Hiljutised tegevused

13.Jul '18

„Agrā jūnija rītā tu sēdi Pededzes krastā ar karstu kafijas krūzi rokās un smaidīdams vēro slīpo saules staru rotaļu zirnekļu dzīpa...

 
01.May '18

Cieceres upe būs patīkams pārsteigums pavasara laivojumu cienītājiem, mazliet atgādina Rīvu (augstie krasti) un kaut kas no Bra...

 
10.Dec '17
 
13.Nov '17
 
02.Nov '17